Endermolift LPG

ENDERMOLIFT - přirozený lifting obličeje, bez bolestivé operace. Mechanickou cestou stimulujeme fibroblasty, čímž aktivujeme tvorbu kolagenu a elastanu v pleti. Kontury obličeje se zpevní a vrásky na vaší tváři se viditelně zjemní.

Účinky Endermoliftu:
- liftingové ošetření pleti
- obnova kolagenu - zhutnění a omlazení pleti
- omlazení očního okolí
- redukce vrásek a otoků v očním okolí, redukce tmavých kruhů pod očima
- zpevnění, zeštíhlení obličeje (podbradek atd.), hydratace pokožky
- regenerace buněk - rozjasnění pleti
- ošetření proti vráskám - okamžitý anti-age efekt
- detoxikace a povzbuzení pleti, omlazení pleti
- lymfodrenáž,uvolnění očí

Endermolift obličeje
problematická partie obličeje 10 min ošetření ................350,-
ošetření obličeje 30 min endermolift ................................950,-
ošetření obličeje + dekolt 40 min .....................................1250,-

V roce 2013 představilo LPG New Generation Endermolift® s inovovanou terapeutickou hlavicí Ergolift (nový patent LPG) - integrovaný mikro-motor pro dvojrozměrnou stimulaci Mecano-stimulationTM: vertikální (sekvenční sání) a horizontální (rychlost kmitů klapek).
Díky této inovaci se stimulace kožních tkání zvýšila o 270% oproti předchozí LPG nemotorické LIFT technologii!


endermolift
Skutečný anti-aging: metoda omlazení pokožky zevnitř!


Inovovaná technologie New Generation Endermolift® prokazuje*:
+80% PRODUKCE KYSELINY HYALURONOVÉ
+23% ZPEVNĚNÍ POKOŽKY
+46% TVORBA NOVÉHO KOLAGENU
+21% VYHLAZENÍ VRÁSEK
Rozjasňující účinky a detoxikace již po prvním ošetření

Endermolift™ - neinvazivní a účinná anti-aging stimulace buněk
Téměř 30 let odborných zkušenosti LPG® podpořené klinickými a vědeckými studiemi dnes přináší inovaci do oboru péče o pleť. Kdo jiný než LPG® Systems, světová jednička v boji proti celulitidě, Vám může nabídnout řešení problémů s povadlou pletí a vráskami?

Endermolift®, patentovaná metoda LPG ošetření, je velmi účinné profesionální řešení pro využití v beauty klinikách.

Endermolift® má mnohem hlubší účinky než kterákoli jiná metoda a pomáhá pleti obnovit její pevnost a elasticitu. Díky Endermolift® mohou profesionálové v oboru péče o krásu konečně efektivním způsobem pečovat o problematickou a stárnoucí pleť příjemným a bezpečným způsobem.

Tato speciálně vyvinutá technologie podporuje tvorbu kolagenu a dodává 100% přirozený vzhled pleti. Endermolift™ dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění, mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost. Již za tak krátkou dobu jako jsou 4 sezení, můžete očekávat liftingový efekt.

Endermolift™ je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni, přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.
Příjemná a relaxační Endermolift™ je mimořádně účinná. Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Zároveň je dokonalou péčí na oční okolí a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává Vaši pleť dlouhodobě zářivou a jasnou.