Ohlasy

Marcela K.
Lipomassage je skvělá a velmi příjemná procedura, která opravdu funguje, navíc ve velmi příjemném prostředí a profesionálním přístupem.

Mirka M.
V průběhu roku jsem absolvovala dvě série ošetření přístrojem Lipomassage, program na hubnutí i na celulitidu. S výsledky jsem spokojená, přestože u mne nedošlo k úbytku objemu, tak jsem zaznamenala zlepšení pružnosti a kvality kůže a zejména skvělý pocit "lehkých nohou". Byla jsem také spokojená s příjemným prostředím a skvělou obsluhou. Ošetření všem doporučuji, zejména v kombinaci s následným cvičením.

Eva P.
Lipomassage je velmi příjemná a účinná.
Pokožka na nohou se opravdu zpevnila a vyhladila.jsem moc spokojená. Navíc slečna Denisa je úžasná, vždy milá a příjemně naladěná a vyjde Vám vstříc.

Renáta F.
Velká spokojenost Lipomassage opravdu pomáhá, vřele doporučuji ! Zrelaxujete a zároveň zhubnete..

Adéla L.
Všem vřele doporučuji!! Maximální spokojenost, příjemné prostředí a milá slečna masérka. Rozhodně do toho jděte! Nevěřila jsem tomu moc, ale opravdu to funguje!! Vynikající jako dárek, relaxace nebo prostě jen jako jeden z každodenních rituálů krásy!

Dana B.
Určitě doporučuji LPG od sl. Škardové.

Monika Ch.
Funguje to, chci to!

Pavla B.
Z vlastní zkušenosti mohu jen vřele doporučit. Po vychození permanentky 10 návštěv, stačí udržovací návštěvy jednou či dvakrát do měsíce a výsledky jsou opravdu viditelné. Mně osobně pomohl přístroj a profesionální příjemná péče k odvodnění a zpevnění těla. Pomáhá tedy nejen naoko, ale opravdu, a to i po zdravotní stránce..
Jděte do toho taky!