Vaše dotazy

Proč je důležitý po lipomassage pohyb nebo cvičení?
Protože během lipomassage se stimuluje přirozený proces štěpení a uvolňování tuků, a pohybem tento proces ještě umocníte a zvýšíte účinek lipomassage.
Ideální pohyb je chůze, běh, jízda na bruslích. Dále cvičení H.e.a.t. program, běh nebo chůze na běžícím pásu, pilates, Power plate, tato cvičení máte možnost využít přímo po ošetření ve Fitness Galerii, které je na stejném patře jako Relax studio, kde sídlíme my Lipomassage Plzeň.

Proč využít ošetření lipomassage po cvičení?
Protože toto ošetření pomáhá uvolňovat a regenerovat svaly. Pomáhá rychleji odbourat kyselinu mléčnou a tím zmírnit bolest svalů po sportu nebo námaze.

Proč využít ošetření lipomassage před sportem?
Protože Vaše svaly se rychleji a lépe aktivují ,,zahřejí´´ a tím bude Váš sportovní výkon lepší a únava po sportu menší.

Nejproblematičtější partie na Vašem těle?
Při konzultační schůzce spolu zvolíme konkrétní program ošetření, který bude zaměřený na daný problém, který Vás trápí a na konkrétní partii těla, kterou chcete zeštíhlit, zpevnit, odstranit celulitidu atd.
Všechny programy lipomassage jsou sestaveny lékaři tak, aby působily přesně tam, kde mají a přesně tak, jak vy potřebujete.

Nechcete zhubnout ani Vás netrápí nadbytečné kilogramy?
I pro Vás je v nabídce ošetření lipomassage, pro relaxaci, zpevnění pokožky a celkové uvolnění celého těla. Dále pokud trpíte otoky dolních končetin – těžké nohy, nebo Vaše tělo zadržuje moc vody, máme pro Vás řešení v podobě ošetření, které tyto problémy odbourá, protože aktivuje lymfatický systém a tím si Vaše tělo dokáže lépe a rychleji odbourat škodliviny a vodu. Toto ošetření je také velice vhodné po zákrocích se žílami na dolních končetinách, protože Vám uleví a zlepší cirkulaci krve v dolních končetinách.

Jak více zefektivnit výsledky lipomassage?
Požadovaný výsledek zvýšíte pohybem, dostatečným pitným režimem ( nejlépe pít čistou vodu ) protože tím podpoříte lymfatický systém a odtok škodlivin z těla. A v neposlední řadě používáním kosmetických přípravků LPG, pro maximální efekt.

Jak na celulitidy?
I na celulitidu nabízíme efektivní ošetření, kterým se zvýší lymfatický odtok, zlepší se pružnost pokožky a celulitida se znatelně zmírní nebo úplně odstraní.

Jste po liposukci a trápí Vás nerovnosti, které Vám po tomto zákroku zůstaly?
I pro Vás je vhodné ošetření lipomassage, které pomůže vyhladit nerovnosti po liposukci a celkově zlepšit pokožku celého těla.

Trápí Vás vrásky, povadlá, mdlá pleť ? Nebo ukládání tuku v oblasti obličeje ( dvojitá brada ), otoky obličeje, otoky očního okolí?
Pro Vás nabízíme speciální ošetření obličej Endermolift, které je neinvazivní, relaxační ošetření pleti na obličeji, krku a dekoltu, které stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pleti a tím přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.
Endermolift zpomaluje a zabraňuje procesu stárnutí pleti na obličeji, krku a dekoltu.
Vaši pleť zpevní, omladí, projasní a pomůže odstranit otoky a tuk.