Péče o vlasy

1. Kartáčování vlasů
Každodenní kartáčování má za výsledek lesklejší a hebčí vlasy.

2. Péče o suché konečky
Před mytím vlasů do konečků vmasírujte trochu regenerační kúry a nechte působit pět až deset minut.

3. Mytí vlasů
Masírování pokožky hlavy během mytí přináší ke kořínkům potřebné živiny.

4. Používání kondicionéru
Používání regeneračního kondicionéru povzbuzuje přirozenou regeneraci suchých a poškozených vlasů.

5. Sušení vlasů
Používání příliš vysokých teplot může poškozovat vlasy. Než si vlasy začnete fénovat, vysušte je i pokožku hlavy pomocí ručníku.

6. Masírování pokožky hlavy
Masírování pokožky hlavy vlasovým tonikem osvěžuje pokožku hlavy a podporuje růst vlasů.

Roztřepené konečky se nebojte zastřihnout. Návštěva kadeřníka výrazně prospěje nejen tvaru vašeho účesu, ale také vitalitě vlasů. I malé zastřižení roztřepených konečků se projeví na jejich celkovém vzhledu. Pokud dále budete o vlasy správně pečovat, můžete nepěknému třepení a lámání vlasů výrazně předejít.

Vyměňte svou běžnou vlasovou péči za přípravky bez silikonů a chemických látek. Ideální volbou jsou přírodní a bio šampóny, kondicionéry a vlasové kúry, které vlasy zbytečně nezatíží a pomohou jim zbavit se zbytků látek, které se na nich usazovaly při používání konvenčních přípravků s obsahem silikonů a konzervantů. Už po jednom týdnu poznáte zásadní rozdíl. Přípravky s obsahem silikonů usnadňují rozčesávání, vlasy získají objem a jsou na pohled lesklé a jemné, avšak vlas je neustále obalován tenkým filmem, který zabraňuje přístupu výživných látek i vláhy. Po dlouhodobějším používání pak působí zplihle a mdle

NÁŠ TIP - Dopřejte Vašim vlasům profesionální péči od firmy Wella professionals.